Matrace

Matrace a rošty

NÁBYTOK STORM - MYJAVA - PIEŠŤANY - UHERSKÝ OSTROH

Kvalitný matrac pre Váš zdravý a spokojný spánok

 

Na trhu je široký sortiment matracov od rôznych výrobcov. Správne zvolený matrac spríjemňuje spánok a udržiava chrbticu v správnej polohe, prispôsobuje sa Vám a nie Vy jemu. V našej ponuke si môžete vybrať z matracov penových a pružinových. Jadrá matracov sú vyhotovené z pien, prírodných pien, latexu, lenivých pien – memory, pre alergikov odporúčame matrace z antibakteriálnych pien. Dôležitá je i hygiena matraca. Väčšina matracov má odzipsovateľné poťahy, ktoré môžete vyprať.

Pri výbere matraca je dôležitá tvrdosť matraca, pretože každý človek preferuje inú. Každý matrac má odporúčanú nosnosť, na ktorú je nutné prihliadať. Do manželských postelí odporúčame dva samostatné matrace. Hlavnou výhodou je možnosť individuálneho výberu, lepšia manipulácia, dva matrace možno nezávisle na sebe polohovať na polohovacích roštoch.

Matrace ponúkame v typizovaných rozmeroch, ale nie je problémom vyrobiť matrac na udaný rozmer napr. predĺžený do 220 cm v rôznych šírkach. Odporúčaná výška matraca pre dospelého človeka je cca 18 cm a viac. Tak isto máme v ponuke matrace do detských postieľok.

Predtým ako si zakúpite kvalitný matrac z našej ponuky, využite možnosť odborného poradenstva od nášho vyškoleného personálu.

 

Na čo si dať pozor pri výbere matraca

Liečenie zdravotných problémov vďaka matrac

Ďakujeme Vám za Váš záujem a tešíme sa na Vašu návštevu v niektorej z našich predajní: Myjava, Piešťany (Slovensko) a Uherský Ostroh (Česká republika).